Podsumowanie grudnia i roku 2013

OCENY W GRUDNIU

antler
Odmów: 1

Kniga
Ocen: 2
Odmów: 1

Deezee
Ocen: 1
Odmów: 1

Pollala
Ocen: 1
Odmów: 1

Thoughtless
Ocen: 1

Łącznie
Ocen: 5
Odmów: 4


PODSUMOWANIE ROKU 2013
W roku 2013 wystawiłyśmy łącznie 71 ocen oraz 22 odmowy, a miesiącem największej ilości ocen (13) był maj. Wyświetlano KDO ponad 60 tysięcy razy, skomentowano ponad tysiąc
Odeszły od nas Black Rose, która była ostatnią z pierwszego składu załogi, Tatis, która przez osiem miesięcy sprawowała funkcję administratorki, Nikumu oraz Awena II; po jednej ocenie wystawiły Mlena, Allen i Lecky. Za to na stałe dołączyły do załogi Kniga, Deezee, Pollala, Neamis, Thoughtless, Cytryna oraz Wredna Narzeczona.
Koniec danych statystycznych. Co tak naprawdę można powiedzieć o roku 2013? Biorąc pod uwagę, że jako jedyna mam co porównywać, mogę przedstawić te znaczne różnice między tym a poprzednim rokiem. Pal sześć dużo gorsze statystyki, w końcu skończyło się, trzeba przyznać, chodzenie na ilość, a jakościowo nasze oceny są dużo lepsze; ale przede wszystkim załodze udało się nawiązać jakiś kontakt, zżyć się trochę, poznać, bo do tej pory atmosfera na KDO była czysto "zawodowa". Od siebie powiem, że miałam okazję przez ten czas współpracować z naprawdę niesamowitymi i charyzmatycznymi osobowościami. Takiego fantastycznego zespołu Krytyka dla odważnych chyba jeszcze nie miała - albo wiele straciła na braku kontaktu ze sobą.

Dziewczyny, każdej z Was w Nowym Roku mogłabym życzyć zupełnie czego innego, ale jako całości zdecydowanie zaangażowania i osiągania postawionych przed sobą celów; bądźcie sobą, bo jest to cecha, która Was wyróżnia i sprawia, że jesteście wyjątkowe; nie poddawajcie się i żyjcie tak, byście rok 2014 mogły uznać za udany. (Nie dajcie się wirusowi Croatoan. c;)

Wszystkim czytelnikom życzę udanego Sylwestra oraz spełnienia marzeń w związku z nadchodzącym rokiem 2014, natomiast blogerom także chęci, jak również pomysłów i weny, bo ta bywa często kapryśna.

antler

7 komentarzy:

 1. Dziewczyny, ja również życzę Wam wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń, sukcesów i dużo szczęścia w nadchodzącym 2014 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To właśnie dziś jest ten dzień. Dzień symbolizujący koniec - koniec starego roku. Za kilka godzin rozpocznie się odliczanie. 10,9,8,7... Jedni świętować będą w gronie najbliższej rodziny, inni zaś szalejąc na imprezach ze znajomymi. Każdy na swój sposób. Z tej oto okazji pragniemy złożyć całej załodze najszczersze życzenia: dużo wytrwałości, by praca, jaką wykonujecie była dla was pasją, a nie obowiązkiem. Szczęścia i miłości w życiu prywatnym, bo to dzięki nim człowiek jest w stanie żyć, a także życzymy wam tego, by nadchodzący rok 2014 był rokiem, w którym spełnią się wasze najskrytsze marzenia.

  Tego życzą wam wasi partnerzy - załoga Katalogu Grafików.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, ze Krytyka Dla Odważnych tak się rozwinęła:)
  Porównując tę obecną ocenialnie do tek, do której dołączałam - różnica jest diametralna.
  Przestała to być ocenialnia z niższej półki, oceny są (tak, czytam je czasami) przyzwoite w porównaniu do tych pierwszych (również moich). Co najważniejsze ocenialnia się trzyma, a to mnie cieszy najbardziej.
  Owocnego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://ocenialnia-by-asha.blogspot.com/p/regulamin.html
  to coś chyba od Was zgapiło. nawet punktu 3 nie było w stanie poprawić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sumie kryteria też są identyczne

   Usuń
  2. Ale z nas fejmy, jesteśmy tak suafne, że nawet kryteria nam podpierdzielą! Cieszmy się i radujmy. A terazfanfary, zgłosiłam tam swojego blogaska^^

   Usuń
 5. chodzenie na ilość
  Chodzenie?

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.