Odmowa oceny zeznania-ze-srania


Co prawda blog zgłosił się do Aweny, ale z racji tego, że to ja uzupełniam kolejkę...
Wystawiam odmowę blogowi zeznania-ze-srania z trzech prostych powodów: jest to blog kontrowersyjny i wulgarny, nie ma przepisowych pięciu opublikowanych postów, a także, i najważniejsze, jest prowokacją.
Autorkę pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego we własnym, cytuję, gównie. Nasze ładnie proszę zostawić w spokoju.

13 komentarzy:

 1. W podstronie "O gównie" jest napisane, że NIE JEST to prowokacja. To po prostu blog wyjątkowy i nie każdy może zrozumieć jego ideę. Zanim byście ocenili ten blog to ja już bym miała te 5 notek, a kontrowersyjny to oczywiście zaleta bo przez to może być bardziej zauważony.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz się ROZPĘKNĘ ze śmiechu. To niby nie jest prowokacja? No sorry bardzo, ale jeżeli ktoś sobie umieści informacje, że "blog nie jest prowokacją i nie ma na celu nikogo obrażać" i w dodatku za pomocą caps locku, to wszystko jest z tym blogiem ok? Chyba nie -.-

   Lena

   Usuń
  2. Dziękuję, Leno, idealnie to ujęłaś. Poza tym w regulaminie jest posiadanie pięciu postów, nie planowanie ich posiadania.

   Usuń
  3. Nie jest to prowokacja, a kontrowersja, która ma na celu zwiększenie zainteresowania blogiem. Jeśli przeczytałabyś np. "gówno 2" to wiedziałabyś, że na tym blogu piszę o normalnych rzeczach, tylko, że z wyjątkową otoczką. Kiedyś może stworzę blog prowokację, ale to jeszcze nie teraz. Bloguję od około 10 lat i uwierz znam się na tym.

   Usuń
  4. Ta twoja wyjątkowa kontrowersyjna otoczka zniża cię do najniższego poziomu leżącego na równi z prowokacją. Choć te czasami posiadają choć odrobinę dobrego gustu i taktu.
   Skoro blogujesz od 10 lat, powinnaś wiedzieć, że "tylko że" pisze się bez przecinka, a "tymczasem" razem. I powiedz mi, niby w którym miejscu prostacka forma przyjmuje miano śmiesznej i chwytliwej?

   Usuń
  5. Pisałam na szypko wienc błendy były. Jak pisze notke to sprawdzam jom. Jeszcze tej formy nie ma ale bendzie wkrutce. Dobra, morzesz spierdalac panie madralinski. Zakonczmy temat.

   Usuń
  6. Serio, zakończmy temat bo w dupie mam to co chcesz mi powiedzieć. Reszta też niech się nie wtrąca.

   Usuń
  7. I jak cię tu traktować poważnie?

   Usuń
  8. No kurwa, powiedziałam milcz. Koniec tematu.

   Usuń
  9. Istotnie. Proszę jednak o bardziej wyrafinowane słownictwo.

   Usuń
 2. Niedawno znalazłam tą ocenialnie i muszę przyznać spodobała mi się tylko zastanawia mnie co się stało c Black Rose?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie było mnie tutaj wtedy, ale z tego co wiem, po prostu odeszła z ocenialni.

   Usuń
  2. Z początku miała problemy ze sprzętem, co wiązało się z brakiem kontaktu i doprowadziło ostatecznie do jej odejścia.

   Usuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.