Podsumowanie marcaHO.HO.HO. jak rzekłby prathettowski Śmierć. Oto mamy Wielkanoc, a za oknem (odkrywcze spostrzeżenie) biało. Będzie krótko i konkretnie, właściwie same statystyki, ponieważ zacna administratorka jest po świątecznym śniadanio-obiedzie okraszonym bardzo smacznymi drinkami.

OCENY W MARCU:

Tatis:
Ocen: 1
Odmów: 0

Kniga: 
Ocen: 2
Odmów: 0

N.:
Ocen: 2
Odmów: 1

Nikumu:
Ocen: 1
Odmów: 1

Lecky (stażystka):
Ocen: 1
Odmów: 0

Łącznie:
Ocen: 7
Odmów: 2

Myślę, że nie tylko dla mnie marzec był ciężkim miesiącem, kryzys twórczy dotknął nie tylko naszą ocenialnię, ale i (przynajmniej moje) blogi. W blogosferze działy się różne dziwne rzeczy, a pewnie i życie wzywało Was niejednokrotnie. Na naszej ocenialni nie ma wymogów co do ilości publikowanych ocen w miesiącu, jednak myślę, że dwie oceny to nie jest jakaś zastraszająca ilość. Przypominam Lecky, że do końca stażu (który trwa do 10 kwietnia) powinna opublikować choć trzy oceny - więc jeszcze dwie przed Tobą. W razie braku czasu daj znać, dogadamy się. Bardziej martwi mnie brak Twojej podstrony i jakichkolwiek oznak życia z Twojej strony.
N., Nikumu i Knidze dziękuję za przejęcie moich obowiązków i za wartościowe komentarze pod oceną stażystki. Widzę, że naprawdę angażujecie się w pracę ocenialni i dokładacie wszelkich starań by prezentowała zadowalający poziom.

W sprawach organizacyjnych piszcie jak zwykle na maila - na pewno odpiszę.

Co to ja jeszcze... acha! Całej załodze, sympatykom i czytelnikom krytyki dla odważnych życzę Wesołych Świąt!


5 komentarzy:

 1. Ajć, dawno mnie tu nie było ^^" Jaki śliczny szablon *.*
  Nom, nom, widzę, że dobrej osobie zostawiłam KDO. Gratulacje, Tatis ;)
  Pozdrawiam Was ciepło dziewczyny i mokrego jutrzejszego dnia życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie to, jak teraz KDO teraz wygląda to nie(tylko) moja zasługa. Przede wszystkim dziewczyny są świetne i widać, że zależy im na ocenialni :)

   Usuń
 2. W poprzednim miesiącu było trochę lepiej, ale mimo wszystko - źle nie jest. Obchodzę święta dopiero w maju, ale dzięki za życzenia, wzajemnie :).

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,czytelnikom krytyki dla odważnych" - ,,czytelnikom Krytyki dla Odważnych" ?! o.o

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak najbardziej, co do ilości ocen raczej ciężko cokolwiek zarzucić. Zwłaszcza że kryzys dosięga coraz większej ilości ocenialni.

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.