Podsumowanie stycznia

OCENY W STYCZNIU

Kurayami:
Ocen: 1

Łącznie:
Ocen: 1

Nie ma o czym mówić. Mam nadzieję, że kiedy już opróżnimy wszystkie kolejki i otworzymy zgłoszenia, będzie już tylko lepiej.

6 komentarzy:

 1. Ale macie śliczny szablon!
  Właśnie miałam pytać - wiecie już mniej więcej, kiedy chcecie otworzyć kolejkę?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śliczny szablon zawdzięczamy Mrs Black. :D
   Miejmy nadzieję, że uda nam się otworzyć kolejki do kwietnia. ;)

   Usuń
 2. Cześć i czołem! Czy w ramach współpracy mogę prosić o zamieszczenie tego buttonu (http://funkyimg.com/i/27YKL.png) gdzieś w widocznym miejscu z odnośnikiem do tej (http://katalog-grafikow.blogspot.com/p/buttony_20.html) strony?

  Z góry dziękuję oraz pozdrawiam,
  Weronika (Katalog Grafików)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy nie byłoby lepiej, jakbyście już otworzyły kolejki? Bo właściwie trzy na sześć są puste, a w dwóch jest tylko po jednym blogu. Im dłużej to przeciągacie, tym więcej zgłoszeń wam ucieka. Ale to tylko moje skromne zdanie, zrobicie, jak uważacie. ;)
  Swoją drogą, bardzo ładny, minimalistyczny szablon. ;) Chociaż osobiście wyłączyłabym pasek nawigacyjny, bo psuje efekt. ;)
  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiemy, że na razie wygląda to tak, jak wygląda, jest mały bałagan z tymi kolejkami, ale chciałybyśmy otworzyć zgłoszenia, gdy będziemy w pełni gotowe, czyli uporamy się z zaległymi blogami do oceny. Kolejna sprawa jest taka, by autorzy zgłaszający się mieli większy wybór. Poza tym nie mamy pewności, ile nam jeszcze zajmie czasu pisanie tych ocen, więc nie chciałybyśmy doprowadzić nas z powrotem do punktu wyjścia. ;)
  Usunęłam już pasek. ;D Chyba rzeczywiście jest teraz lepiej. :)

  Marixa M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć! Z racji że w końcu zyskałam czas na takie zmiany, postanowiłam przenieść bloga sensacyjne.blogspot.com na nowy adres: zaginal-lokaj.blogspot.com; treść (posty, strony, komentarze) została w całości przeniesiona i nie uległa zmianie. Nie widziałam punktu w regulaminie zabraniającego takiej zmiany, ale w razie gdyby był to problem, blog sensacyjne.blogspot.com wciąż istnieje i pozostanie w niezmienionej wersji do czasu uzyskania oceny, jednak byłoby mi miło, gdybyście oceniły nowego bloga. Mam nadzieję, że jest to możliwe?

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.