Podsumowanie listopada, grudnia i roku 2015!

OCENY W LISTOPADZIE I GRUDNIU

MeFus:
Odmów: 1

Lita:
Ocen: 1

sherLock:
Ocen: 1

Łącznie:
Ocen: 2
Odmów: 1

W listopadzie i grudniu na naszej ocenialni ziało pustkami. Jednak w tym czasie zostało wykonanych parę prac w zakresie wizerunku. Została zmieniona szata graficzna - tymczasowo zagości na naszej ocenialni, mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Zaszły także zamiany w zakładce Współpraca. Obecnie jest tam alfabetycznie uporządkowana lista blogów, z którymi współpracujemy. Nie wstawiamy buttonów tak jak kiedyś, jedynie linki.
To chyba wszystko z podsumowania ostatnich dwóch miesięcy.

PODSUMOWANIE ROKU 2015:
W roku 2015 wystawiłyśmy łącznie 16 ocen oraz 7 odmów, zaś notek informacyjnych pojawiło się aż 18 (włącznie z dzisiejszą, którą z przyczyn prywatnych opublikowałam z lekkim opóźnieniem). Stronę KDO wyświetlono ponad 177, 5 tys. razy.
Przez naszą załogę przewinęło się sporo osób. W tym roku odeszły od nas Drosera Sundew, Cyrille (nie ukończenie stażu), Pollala, Cytryna oraz Maquarella (nie ukończenie stażu) i Krzywołap, które po nawiązaniu z nami współpracy niedługo potem ją zerwały. W naszych progach powitałyśmy również nowe duszyczki: sherLock, MeFus, Ballena, Kurayami oraz Lita (kiedyś Idril). Oby ten skład wytrwał jak najdłużej, a jedynymi zmianami w nim zachodzącymi były przyjmowania stażystów!

Dziewczyny, życzę Wam, aby ten rok 2016 był dla Was jak najlepiej przeżytym okresem, abyście potem mile go wspominały. Niech to będzie również czas wielu sukcesów, spełnienia marzeń, postawionych przed sobą celów. Nigdy nie pozwólcie, by cokolwiek lub ktokolwiek Was zmienił, bo jesteście naprawdę wspaniałe, będąc po prostu sobą i czuję się zaszczycona, że miałam okazję Was poznać i z Wami pracować.

I Wam, drodzy czytelnicy, życzę, byście w roku 2016 spełnili swoje marzenia, nawiązywali nowe przyjaźnie, bo chyba każdy człowiek chciałby i potrzebuje mieć przy sobie pokrewną duszę. Mam również nadzieję, że dobrze się bawiliście w sylwestra.

MariXa M.

2 komentarze:

  1. jest szansa na moją ocenę w styczniu? bo prawie 2,5 roku na nią czekam XD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W styczniu raczej nie, ale w lutym na 95%. Bardzo Cię przepraszam, że tyle już czekasz.

      Usuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.