Trzecie urodziny KDO! + Rozdanie Nagród

Nadszedł ten dzień - dzień, w którym ocenialnia Krytyka Dla Odważnych kończy trzy latka! Na naszych urodzinach jest obecnych pięć oceniających, w tym także ja. Niestety, w tym dniu wśród załogi nie ma już dziewczyn z poprzedniego składu - Drosery Sundew, Cytryny oraz Pollali, choć wciąż nas wspierają. Przez ten rok przez naszą ocenialnię przewinęło się wiele stażystek, większość z nich zawitała u nas na krótko, rezygnując ze stażu. Jednak nadal mamy tę nadzieję, że wreszcie uda nam się uformować stabilną i zgraną ekipę, a KDO stanie na nogi oraz będziemy obchodzić kolejne jubileusze!


A teraz Rozdanie Nagród...
W minionym roku rozpoczął się konkurs literacki,  inspirowany świętami Bożego Narodzenia, w którym udział wzięły cztery osoby. Rozstrzygnięcie nastąpiło kilka miesięcy temu i okazało się, że pierwsze miejsce zajęła Charlie Eileen (jej pracę możecie zobaczyć w specjalnej zakładce). Raz jeszcze gratulujemy! 

Przed Rozdaniem Nagród każdy uczestnik miał dużo czasu, by zgłosić się po nagrodę/nagrody i jednocześnie wybrać jedną ich propozycję spośród podanych. Niestety, zgłosiła się tylko jedna osoba - laureatka, Charlie Eileen, i to dla niej został wykonany szablon. A oto on:

(Aby wyświetlić podgląd, kliknij na miniaturkę)

Mam nadzieję, że będzie Ci długo i dobrze służył. 

Dobrze, bez zbędnego przedłużania ogłaszam z dniem dzisiejszym zakończenie konkursu!
To wszystko, żegnam Was ciepło i życzę miłego wieczoru.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.