Drugie urodziny KDO

Druga rocznica założenia KDO nie będzie obchodzona tak hucznie jak pierwsza - głównie dlatego, że w tym roku nie mamy czym sie pochwalić. Ocen napisałyśmy znacznie mniej, odeszło od nas sporo oceniających, na dodatek wszystko robimy z opóźnieniem - nawet notka rocznicowa nie pojawiła się na czas. Kiepsko jest z nami i chyba każdy to widzi. Dlatego ponownie proszę - wspomóżcie nas, abyśmy mieli szansę świętować trzecie urodziny Krytyki dla Odważnych.

Całkowicie samotna na polu walki o ocenialnię,
Pollala

3 komentarze:

 1. DO POLLALI

  Bardzo dziękuję, że zgodziłaś się na zmianę szablonu. Niestety mam pewien problem z nim, a mianowicie na nagłówek muszę poczekać. Nie wiedziałam, że będę w takiej sytuacji, dlatego połowa nowego szablonu jest już wgrana. W takiej sytuacji poczekam do jutra i ewentualnie ustawię stary szablon, jeśli nowego nie otrzymam. Mam nadzieję, że to nie problem. Jeśli jednak chciałabyś już ocenić wygląd - prosiłabym o napisanie, wtedy ustawię stary szablon już dziś. Przepraszam za kłopot.
  Pozdrawiam,
  Ap
  czyste-serce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Drosero, widziałam twoją propozycję na blogu i nie mam nic przeciwko, abyś to ty oceniła moje opowiadanie. :) Czekam z niecierpliwością na ocenę, pozdrawiam i życzę pomyślnego stażu!
  milksop
  [dramione-swapped-souls]

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Mam nadzieję, że uda się podźwignąć ocenialnię, tym bardziej, że przez te 2 lata zyskała na wartości. Wierzę, że KDO wyjdzie z kryzysu, trzymam za Was kciuki ;)

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.