Podsumowanie września

OCENY WE WRZEŚNIU

antler
Ocen: 1
Odmów: 1

Kniga
Ocen: 1
Odmów: 1

Pollala
Ocen: 1

Neamis
Ocen: 2

Mlena (staż)
Ocen: 1

Cytryna (staż)
Ocen: 1

Łącznie
Ocen: 7
Odmów: 2

We wrześniu nastąpiły migracje ludu; swą karierę zakończyła Awena II, do załogi dołączyła Neamis, natomiast na staż zgłosiły się Mlena i Cytryna. A ponieważ przez KDO przeszła największa do tej pory gównoburza, wprowadzone zostaną pewne zmiany. Mianowicie, wraz z Cytryną stworzyłyśmy (mówię per my, choć w rzeczywistości to jej można zawdzięczać stronę techniczną) forum dla załogi, do którego link i wszelkie wytyczne otrzymacie drogą mailową. W związku z tym jest teraz miejsce, gdzie stażyści mają obowiązek zamieszczać swoje oceny przed publikacją, a pełnoprawni oceniający z nimi się zapoznawać i, co najważniejsze, skomentować w sposób konstruktywny. Ten temat na forum będzie zablokowany dla osób spoza naszego grona, więc nie będzie wymówki strachu przed hejterami.
Kolejna sprawa - aktywność. Jak wiecie, nie wymagam regularnego dodawania ocen i nie krzyczę (tak głośno), jak kogoś zabraknie już któryś raz z rzędu w podsumowaniu. Jednak bezapelacyjnie potrzebny jest kontakt i choćby minimalna aktywność na stronie pokroju Przyszłam poinformować, że jeszcze żyję. Dlatego proszę sprawdzać regularnie skrzynki mailowe, gdy dłuższy czas nie ma kogoś w internetach.
Kieruję się teraz bezpośrednio do Neamis, choć Ci, co nie wiedzą, również mogą skorzystać - odpowiadamy na komentarze autora pod swoimi ocenami. Już nie mówię, że byłoby miło, gdyby pod każdym rozsądniejszym komentarzem znalazła się odpowiedź, jednak wypowiedzi autora są minimum krytycznym. Ocenianie nie kończy się na wystawieniu oceny. Neamis, pisałam do Ciebie na maila i nadal oczekuję odpowiedzi. Nie mam w zwyczaju działać impulsywnie, ale to już mnie zwyczajnie irytuje, nasza współpraca nie może tak wyglądać.
Wyjątkowo tym razem proszę całą załogę o pozostawienie komentarza poniżej na znak zapoznania się z treścią. Nie musi być inteligentny, możecie podzielić się swoim uwielbieniem do masła orzechowego, bylem tylko wiedziała, że każdy sytuację już zna.

I tak jeszcze słówko ode mnie: mam nieco zawalony tydzień, a w weekend w ogóle mnie nie ma w zasięgu internetów, więc możecie zawracać głowę Knidze, na pewno bardzo się ucieszy. Reszta załogi (no, może poza Neamis) również udzieli pomocy.

7 komentarzy:

 1. Ja tam masła orzechowego nie znoszę...
  W każdym razie bardzo popieram ten pomysł z forum, pochwały dla Cytryny. Już się zarejestrowałam, więc kiedy tylko będę miała dostęp do komputera, to ogarnę o co w tym chodzi. Jednak telefon to nie to samo.

  Satysfakcjonująca i inteligentna odpowiedź, mam nadzieję? ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam i jestem oczywiście bardzo ucieszona :D

  Mnie nie będzie za to w przyszłym tygodniu, ale postaram się dodać jeszcze ocenę do końca tego. I lecę się rejestrować na forum :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietny pomysl z forum.

  Przepraszam, ze znowu nie bylo ode mnie oceny. Musze sie zebrac i w koncu ja skonczyc...

  OdpowiedzUsuń
 4. Również przyjęłam, dziewczyny też tam na forum dodałam do tej grupki, ale nie wiem, czy wszystko działa dobrze, więc prosiłabym o informację, czy tematy są dla was widoczne ;) Bo jak nie, to muszę coś tam pozmieniać.
  A masełko orzechowe zawsze spoczko!
  Ocenka moja również się pisze, choć opornie mi to idzie, bo nauki sporo. Antler, chyba nie wyrobię się do tego 13 października, więc czy mogłabym prosić o przedłużenie? Nie lubię pisać na siłę i byle jak, a widzę, że drugi blog w kolejce ma sporo rozdziałów, więc mi troszkę to zajmie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Antler, mam nadzieję, że przeczytałaś mojego maila. Przyszłam się zameldować.

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.