Podsumowanie lipca

OCENY W LIPCU

antler
Ocen: 2
Odmów: 1

Kniga
Ocen: 1

Deezee
Ocen: 1
Odmów: 1

Pollala
Ocen: 2

Łącznie
Ocen: 6
Odmów: 2

W lipcu ocenialnia obchodziła swoje pierwsze urodziny, odeszła od nas Tatis, zgłosiły się również może ze cztery kandydatki, z których żadna nie przesłała oceny próbnej, a od strony technicznej zmieniła się treść i forma zakładek. Ilość ocen jest na całkiem dobrym poziomie, porównując do poprzedniego miesiąca.

Odpowiadając na pytania, nie mam pojęcia, co z Aweną. Pisałam do niej raz na początku lipca, dowiedziałam się, że miała problemy z internetem, później drugi w połowie miesiąca i do teraz nie otrzymałam odpowiedzi. Mam nadzieję, że to kwestia wakacji i może nieoczekiwanych wyjazdów.

14 komentarzy:

 1. Przyszłam posłodzić, ładnie porobione te zakładki, w koncu jakiś porzadek ;D
  6 ocen to dużo, patrząc na inne ocenialnie, tym bardziej, że i poziom Waszych ocen jest wysoki. W wolnech chwili poczytam sobie lipcowe oceny i może dodam coś od siebie, a tymczasem pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, gdzie mogę to zrobić, więc zrobię tu - z tej strony nott. z bloga never-belong. Jestem pierwsza w kolejce u Pollali i chciałam tylko poinformować, że mam mały zastój weny i z tego powodu ostatni post został opublikowany miesiąc temu. Mimo to, jeśli to nie problem, prosiłabym o ocenę, gdyż blog nie jest ani zawieszony, ani porzucony, po prostu nie chciałam wrzucać byle rozdziału, oby tylko zapchać terminarz. Z góry dziękuję za zrozumienie, gdyż napisałam to trochę chaotycznie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego, co widziałam w ramce po prawej, Pollala i tak jest na urlopie do końca sierpnia, więc chyba nie będzie z tym problemu. :)

   Usuń
 3. Antler, czy doszła do Ciebie moja wiadomość?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dorwałam się właśnie cudem do laptopa z internetem, ale czuję się w obowiązku dopisać, że nie będzie mnie przynajmniej do połowy sierpnia, więc nie należy spodziewać się, że jakąkolwiek ocenę w tym czasie dodam. Mam zaczęte dwie (dwóch pierwszych blogów w mojej kolejce), ale przy każdej jestem mniej-więcej w połowie pisania, także trochę to jeszcze potrwa.

  No i gratuluję nam sześciu ocen w miesiącu, nie jest to zły wynik, skoro mamy wakacje, które wcale nie zachęcają do internetowej działalności. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedna z waszych oceniających przekazuje informacje blogowemu sznaucerkowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta wiadomość zmieniła nasze życie!

   Usuń
  2. Anonimie i pewnie ta oceniająca to łyżka w przebraniu.

   Usuń
  3. Midori, przecież wszyscy w internetach są łyżką.

   Usuń
  4. Ej, dziewczyny... A co jeśli jestem łyżką, ale o tym nie wiem :((((((

   Usuń
  5. Po prostu sie nie chcesz przyznac! Ja to wiem! :(

   Usuń
  6. ... bo tak naprawdę to ja jestem łyżką. Łyżka, łyżka everywhere.

   Usuń
  7. Mnie natomiast zastanawia co to za (zapewne tajne) informacje :O

   Usuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.