Podsumowanie stażu Allen

Sama nie wiem co napisać. Napisałaś jedną ocenę, po czym poprosiłaś mnie o przedłużenie stażu. Tak też zrobiłam i chociaż masz bloga w kolejce to nie oceniłaś go. Nie kontaktowałaś się również ze mną w żaden sposób, więc właściwie nie wiem co się z Tobą dzieje.
Jedna ocena mogłaby być podstawą do podsumowania, gdyby była wyczerpująca, pełna Twoich przemyśleń i naprawdę powalająca na nogi. Tak niestety w Twoim przypadku nie było.
W takim przypadku nie pozostaje mi nic innego jak podziękować Ci za współpracę i poinformować, że niestety stażu nie przeszłaś.

Informacje dla oceniających. 
1. W związku z zakończeniem współpracy z Allen, niewolnicy-przeznaczenie, blog znajdujący się w jej kolejce, ląduje w wolnej. Czy któraś z Was jest chętna by go przygarnąć?
2. Na tę chwilę jest Was trzy w załodze, myślę, że wszystkie piszecie na tyle dobre, sensowne oceny, że mogłybyśmy na tym poprzestać. Jeśli jednak chcecie, by dołączył do nas ktoś jeszcze to mogę otworzyć rekrutację. Proszę o info w komentarzach.
3. Zamówienie na szablon zostało złożone, czekamy :)

Pozdrawiam,
Tatis. 


7 komentarzy:

 1. Moim zdaniem rekrutację można otworzyć, a nuż trafi się ktoś, kto pisze genialne recenzje. Poza tym w razie nagłego opuszczenia ocenialni przez jedną osobę, załoga nie ucierpi tak bardzo, mając dodatkowego stażystę.

  Przydałaby się jakaś skuteczna forma komunikacji - między załogą. Kontakt chyba usprawniłby naszą pracę. ;)

  Co na to reszta?

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uważam, że zamknięcie rekrutacji nie jest potrzebne - w końcu oceniających nigdy za wiele, zawsze ktoś się przyda (nawet jeśli ostatnio nie ma zbyt wielu zgłoszeń). Kontakt też jest dobrym pomysłem, to zdecydowanie by pomogło w usprawnieniu pracy ocenialni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Blog nie był w mojej tematyce i poinformowałam o tym Autorkę (chyba w ogóle powinnam wystawić odmowę), ale ona nie odpowiadała. Nie mogłam nic więcej zrobić, nie miałam jakich blogów oceniać. Bardzo dziękuję za ten miły, choć krótki czas! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktoś powiadomił autorkę bloga o przeniesieniu do wolnej kolejki?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja powiadomiłam, poprzez gg.
  Kontakt - hmmm? GG? Maile? Było kiedyś forum ocenialni, ale się nie sprawdziło (nikt z niego nie korzystał).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może chociaż post gdzieś na ocenialni, pod którym toczyłyby się właśnie takie organizacyjne rozmowy. Nie trzeba się umawiać na konkretną godzinę, czy coś. Komentarz to jeden temat, a w odpowiedziach dyskusja... Taka prymitywna, niezobowiązująca forma forum.

   Usuń
  2. Z tym postem byłoby fajnie ;)

   Usuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.