Odchodzę...


Postanowiłam odejść z KDO. Ocenianie nie sprawia mi już takiej przyjemności, jak kiedyś. Teraz jest tylko i wyłącznie przymusem. Nie wiem, dlaczego tak drastycznie się to zmieniło. Wiem tylko tyle, że już nie chcę oceniać. Po prostu nie i już. Wybaczcie, że zostawiam jeszcze dwa blogi w kolejce, ale nie dam rady ich ocenić. Kolejnym powodem mojego odejścia jest to, że nie mam czasu na ocenianie. Moje blogi leżą zakurzone, więc muszę coś z tym zrobić. Poza tym trzecia gimnazjum to już nie jakaś byle jaka klasa, tylko taka, która pozwoli mi się dostać do wybranego liceum.

No tak, to chyba tyle. Proszę, aby któraś z oceniających usunęła mnie z administratorów bloga i zrobiła porządek z moją kolejką. Z zakładki "załoga" już się usunęłam.
Powodzenia, ja już, niestety, z Wami dalej nie będę współpracować, ale życzę Wam sukcesów.
Pozdrawiam.

2 komentarze:

  1. Pożegnania zawsze mnie wzruszają.
    Mio, było mi bardzo miło z Tobą współpracować. Jestem z Ciebie dumna - tak dumna. Odchodzisz, bo musisz. W ogniu największej krytyki, wtedy, gdy ocenialni nie wiodło się zbyt dobrze, Ty nie uciekłaś. Byłaś tu, broniłaś racji swoich i całej załogi. Czasem, jak każdego, ponosiły Cię nerwy, jednak nawet wtedy nie dawałaś za wygraną. Życzę Ci sukcesów w szkole i wyboru odpowiedniego liceum. Mam też cichą nadzieję, że może kiedyś poczujesz jeszcze "miętę" do oceniania i wtedy do nas wrócisz ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ohayo.
    A jednak zrobiłaś jak mówiłaś. No cóż, nic na siłę. Cieszę się, że mnie zdążyłaś objechać od góry do dołu ;) A te sukcesy się przydadzą ]:->

    OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.