016# Ocena bloga hermionawzespole

Oceniająca: Midori
Autor: Agusia
Oceniany blog: hermiona-w-zespole

Treść usunięta na prośbę Midori.

7 komentarzy:

 1. Midori, czy ja tu widzę sarkazm i ironię? No, no. Ja nie czytałam bloga, ale widziałam kilka komentarzy na jego temat. Prowokacja to może nie jest, ale co do wyjątkowo płytkiej parodii mogę się skłaniać. Z Twojej oceny wnioskuję, że mam rację. Niektórzy umieją stworzyć dobrą parodię, z udziałem HP oczywiście, chociażby na przykładzie: http://horyportier.wordpress.com/ Tutaj jest się z czego pośmiać, a przede wszystkim bohaterzy i fabuła nie cofnęli się o kilkadziesiąt punktów IQ, że aż doszli do skali na minusie.

  Może i nie byłam zbyt miła w tym komentarzu, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tzn. nie byłam miła odnośnie autorki hermionawzepole.

   Usuń
 2. Oi tak, widzisz to sarkazm i ironię. Ale jak traktuje Regulamin, jest ona dozwolona, w odpowiedniej proporcji do ocenianego tekstu.
  Hory Portier jest genialny! xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że Hory Portier jest genialny. To dopiero świetna parodia. XD

   Usuń
 3. Dzięki za ocenę:) Masz rację, blog jest pisany głównie dla mojego własnego funu i odstresowania. Jeśli określiłabym to parodią, to nie chodzi raczej o książki Rowling, tylko o blogaski w stylu "Wszycy Kochają Mary Sue Mionkę Czarną Panią Riddle" takie jak ten tworzony przez moją kuzynkę. Tak, Hermi jest płytką merysójeczką bez gustu i tak właśnie ma być. Wiem, że to co tfoży Majli nie jest rockiem, ale sporo dzieciaczków w wieku 8/9 lat uważa, że jest (kuzynka >.<) i to z nich się śmieję. Dzięki za ocenę, zwłaszcza za przecinki, mam z nimi niezły problem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem, moja kuzynka szpanuje, że słucha rocka, a słucha Majli.
  Ja też mam problem z przecinkami. Cóż, są bardzo smaczne, więc często przy pisaniu zdarzy mi się przegryźć taki przecinak ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak zaczelam czytac opis naglowka to az koty uciekly od mojego smiechu. szkoda ze jestem na telefonie. za naglowek bym dala max punktow, ale co tam:D

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.