Ważna informacja.

Witajcie. Cała ekipa ocenialni, chce w jakiś sposób wyjaśnić ostatnie nieporozumienie.
Nie mamy możliwości zobaczenia oceny, więc nie damy rady sprawdzić, czy rzeczywiście była ona taka zła. Wierzymy komentującym, ponieważ nie było to upomnienie jednorazowe. Nie zamierzamy się tłumaczyć, bo to nie nasza wina. Reszta ekipy potwierdza, że HoshiA nie zwróciła się do żadnej z nas z pytaniami.
Fakt, że zaczynamy, nie oznacza, że nie znamy się na swojej pracy. Może i HoshiA nie pokazała się z najlepszej strony, ale to nie znaczy, iż wszystkie jesteśmy winne temu, co zaszło. Za niedociągnięcia jednej oceniającej baty zbiera cała ekipa. No sorry, ale Midori nie jest szefem-tyranem i potrafi wybaczyć wpadkę, mimo tego, że jej zaufanie zostało nadszarpnięte. Administratorka rozumie wasze wzburzenie i w ogóle, ale przy komputerze nie siedzi cały czas, więc nie może pilnować wszystkiego. Ufa oceniającym, że zadbają same o wszystko.
W tej chwili HoshiA dostaje ostrzeżenie. Nie powinna usuwać posta, bo reszta ekipy odebrała to jako lekceważenie. Mamy nadzieję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy, a Wy, którzy zgłaszacie blogi do ocen, wybaczycie to potknięcie już na starcie.
Co do bloga, który został źle oceniony: jesteśmy zmuszone odmówić ocenieniu, ponieważ w regulaminie jest napisane, że powinny być minimum cztery posty, a na blogu jest tylko trzy. Bardzo przepraszamy, ale w przypadku złamania regulaminu jesteśmy zmuszone tak postąpić.
Następna sprawa tyczy się jednego z komentarzy, w którym napisano: "jeśli wszystkie wasze oceny mają tak wyglądać, to ja się wycofuję." Z pełnym szacunkiem, ale czy widziałaś nasze oceny? Przecież jedna Oceniająca nie przesądza o poziomie ocen innych. Poczekaj, zobacz, a przekonasz się, że potrafimy. Jednak, nie umiemy wypowiedzieć się z całą pewnością, bo oceny nie widziałyśmy. HoshiA usunęła ją, zanim którakolwiek z pozostałych oceniających zobaczyła, co było napisane.
Z naszej strony to wszystko, gdyby ktoś miał jeszcze coś, to zapraszamy na maila ocenialni: ocenialnia.kdo@gmail.com lub na prywatny numer administratorki GG:23545927
Pozdrawiamy i przepraszamy za jakiekolwiek zamieszanie.

5 komentarzy:

 1. Po prostu nie mogę się powstrzymać: HoshiA, dwa przecinki nie pełnią roli na dole otwierającego się cudzysłowu.
  (No i podstawa to zasady interpunkcji, które warto sobie powtórzyć. Co w sumie tyczy się też tej osoby, która tworzyła podstrony.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja skomentowałam pierwsza tamtą ocenę i dla mnie ocena HoshiI była bez sensu. Pięć zdań i pełen zachwyt, chociaż blog miał tyle błędów, że aż się świeciły.
  Mam nadzieję, że reszta dziewczyn da sobie radę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam Wasze komentarze. Na szczęście, pomimo usunięcia oceny, Wasze opinie zostały.
   Nie powiem, że jest bez sensu, bo jej nie widziałam, ale, jak napisane jest w powyższym poście, wierzymy Czytelnikom.

   Usuń
 3. Ja tylko ostrzegam - nie lubię spartaczonej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem, nikt nie lubi. Jednak postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom, a jestem w fazie czytania.

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.