Pytania

Wszelkie pytania, zażalenia i propozycje prosimy składać tutaj.

8 komentarzy:

 1. Chciałabym skierować pytanie do oceniającej skerLock.
  Przeglądałam Twoją podstronę z Fanfiction i interesuje mnie, czy podjęłabyś się opowiadania osadzonego w uniwersum Króla Lwa? ~ Kräva

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *sherLock. Przepraszam za literówkę ;)

   Usuń
  2. Bardzo chętnie! Lubię te niecodzienne historie i z przyjemnością ocenię Twojego bloga. Problem polega na tym, że mam pełną kolejkę. Jeśli chciałabyś się zgłosić to do Wolnej Kolejki, a gdy u mnie zrobi się miejsce, szybciutko Cię przeniosę.
   Albo po prostu zgłoś się za jakiś czas.

   Usuń
  3. W porządku, zgłoszę się na chwilę obecną do WK c; Serdecznie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! ~ Kräva

   Usuń
 2. Cześć!
  Chciałabym zapytać, czy to będzie problem, jeśli zmienię szablon. Jestem pierwsza w kolejce, ale zgłosiłam się w pierwszej połowie sierpnia. Nie wiem ile przyjdzie mi czekać, a to byłoby nieuprzejme nie dodać grafiki, którą ktoś wykonał dla mnie.
  Jak coś, to dla mnie ocena (jeśli się pojawi oczywiście) może dotyczyć starej szaty graficznej, nie chcę nikomu robić problemów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, hej!
   Napisałaś w zgłoszeniu, że typ oceny zależy od oceniającego, więc piszę ocenę nieszablonową, w której nie uwzględniam szaty graficznej (chyba że coś przeszkadza w czytaniu lub wygląda strasznie nieestetycznie, ale gdy zmieni się to w nowym szablonie, po prostu usunę to,co napisałam, nie było tego dużo), więc możesz sobie zmieniać szablon nawet co tydzień. :) Nie wyłączaj tylko możliwości kopiowania treści.

   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Ok, dzięki bardzo za odpowiedź ; )

   Usuń
 3. Nabór jeszcze otwarty?

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.