Podsumowanie lipca

OCENY W LIPCU:

sherLock:
Ocen: 1

Mirabelle:
Ocen: 1

Łącznie ocen: 2

ODMOWY W LIPCU: 15

Lipiec to czas wielkich zmian na KDO. Wzięłyśmy się za siebie i wreszcie, po długiej przerwie, zostały opublikowane oceny.
W tym miesiącu dołączyły do nas dwie stażystki: Mirabelle oraz Natulusia. Mirabelle opublikowała już ocenę, Natulusia w dalszym ciągu pracuje nad swoją.
Regulamin został zaktualizowany, kolejki opustoszały, więc z wielką przyjemnością cała załoga KDO ogłasza otwarcie zgłoszeń! Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów szczególnie do stażystek – Mirabelle ma pustą kolejkę, a Natulusia tylko jeden blog.
W lipcu Krytyka dla Odważnych obchodzi swoje piąte urodziny! Wszystkie jesteśmy pełne nadziei, że powrót KDO tym razem jest na dobre i utrzymamy się tutaj kolejne pięć lat.
W dalszym ciągu Nabór jest otwarty – z serdecznością powitamy nowe oceniające.

3 komentarze:

 1. Luzik, nie ma problemu. Zastanawiam się jedynie, czemu mój blog trafił do wolnej kolejki? Co to oznacza? Macie cztery oceniające, nie możecie się po prostu dogadać, czy ktoś go oceni, czy nie i koniec tematu? :D Nie rozumiem trochę idei przerzucania mnie z kąta w kąt. Jeśli nikt nie ma ochoty się zająć oceną mojego bloga, proszę o jasną informację. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, to tylko chwilowe zamieszanie, za które przepraszam. Ja z chęcią ocenię Twojego bloga, jeśli nie masz nic przeciwko bycia trzecią w kolejce. ^^

   Usuń
  2. Spoko! I tak już sporo czekam, a i jeszcze trochę historii przede mną, więc nie przeszkadza mi być którąkolwiek. :)

   Usuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.