Informacja

Ostatnio zauważyłam, że w kolejkach znajdują się blogi przeterminowane, zakończone, zawieszone, z ograniczonym dostępem lub też takie, na których brakuje linku do naszej ocenialni, czego wymagamy zgodnie z regulaminem. Zaś w zakładce Współpraca sytuacja jest podobna – blogi, które zakończyły swoją działalność, nie okazują aktywności od kilku już miesięcy, czy też z ograniczonym dostępem. Nie ukrywamy, że zrobił się tutaj mały bałagan, dlatego czas wszystko uporządkować. Urządzamy takie wiosenne porządki i będą one trwały do 19 kwietnia. Przez ten czas autorzy, którzy otrzymali ode mnie wiadomość na swoich blogach, proszę, aby pozostawili wszelkie odpowiedzi i informacje pod tym postem. W przeciwnym wypadku, jeśli nie otrzymamy żadnej odpowiedzi, wystawimy odmowę tymże blogom.
Do tego czasu również zostaną przeprowadzone porządki w podstronie Współpraca.

16 komentarzy:

 1. W razie czego - mój blog (Ellie) będzie działał, mówiłam już to Pollali. Czekam z odwieszeniem, aż bety, a po nich pewnie znowu ja, skończą go poprawiać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tak, o tym wiem, nie musisz się martwić. ;)

   Usuń
 2. Hej! Wciąż proszę o ocenę bloga http://noise-pollution.blog.onet.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, nie nie oczekuję oceny, gdyż blog jest zakończony. Pozdrawiam i przepraszam za kłopot.
  Megan.

  OdpowiedzUsuń
 4. Maquarello, nie mam nic przeciwko, żebyś oceniła Rant. Miło będzie poznać opinię kogoś, kto ma okazję czytać po kolei (zastanawiam się, czy zmieni to odbiór). Dzięki za zainteresowanie.
  Pozdrawiam.
  rant-czarodzieja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wciąż czekam na ocenę http://my-manga-koneko.blogspot.com/ oraz na http://angel-calum-fanfiction.blogspot.com/ od Marixy i informuję, że na Angel zmieni się (prawdopodobnie) jutro szablon.
  Koneko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szablon zmieniony. A mogę wiedzieć, kiedy tak mniej więcej będzie ocena tego bloga z rysunkami? ;)

   Usuń
  2. Na pewno w kwietniu. Jestem już w połowie oceny, ale kiedy ją dokończę – nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze w tym tygodniu. :)

   Usuń
 6. Uzupełniłam brakujący punkt regulaminu. Najmocniej za to przepraszam :) http://www.gdynastanieciemnosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, jestem zainteresowana recenzją bloga "samirlih" :>

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej! Wciąż czekam na ocenę. http://noise-pollution.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Wciąż chciałabym ocenę mojego bloga http://pozytywnie-nakreceni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, ze uznasz mi to bo było do dzisiaj. :) A mam jeszcze jedno pytanie czy byłaby możliwość, aby któraś z oceniających przyjęła by mojego bloga do oceny?

   Usuń
  2. Oczywiście, że to się liczy. ;) Nie chodziło tylko o to, żeby na siłę usunąć blogi z kolejki, a raczej żeby zrobić tam porządek. ;)
   Co do drugiego pytania – nie wiem, to zależy od oceniających. Na razie ja mam swoją kolejkę pełną, ale chętnie cię do niej dopiszę, jeśli chcesz, bym ja się podjęła oceny Twojego bloga oraz jeśli masz cierpliwość tyle poczekać. :)

   Usuń
  3. To jakbyś mogła to mnie dopisz do swojej kolejki. Byłabym ci bardzo wdzięczna. ;) Czekam sobie już trochę także się nie śpiesz. ;)

   Usuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.