Podsumowanie grudnia i roku 2014

OCENY W GRUDNIU

MariXa M.
Ocen: 4

W grudniu wiele się u nas wydarzyło i doszło do pewnych zmian. Między innymi wprowadziłyśmy funkcję Wolnego Strzelca (są nimi Pollala oraz Cytryna, która powróciła do załogi - ponownie witamy Cię w naszych progach!), zorganizowałyśmy świąteczny konkurs, a także troszkę odświeżyłyśmy wygląd naszej ocenialni (mamy nadzieję, że podoba Wam się zimowy klimat).

PODSUMOWANIE ROKU 2014:
W roku 2014 opublikowałyśmy łącznie 33 oceny oraz 16 odmów, natomiast notek informacyjnych – 18 (włącznie z dzisiejszą). Miesiącem wystawienia największej ilości ocen (7) był listopad. Pod wszystkimi postami ukazało się razem 293 komentarzy, a naszą ocenialnię odwiedziło ponad 142 tysięcy użytkowników.
Z załogi odeszły antler, Neamis, Deezee, Thoughtless oraz Wredna Narzeczona, Minasmille, Ej-dzi Z., Qun, nie ukończywszy stażu. Niestety, z powodu braku odzewu, żegnamy z naszej ekipy również Knigę, która przez kilka miesięcy pełniła funkcję administratorki; a jej szefowskie miejsce obejmuje Pollala.
Do naszej załogi zaś dołączyły: Drosera Sundew, Marixa M., Cytryna oraz Cyrille (jako stażystka). Mamy nadzieję, że nasz skład jeszcze się powiększy i powitamy u nas kolejne oceniające.

A teraz czas na życzenia.
Chciałybyśmy życzyć Wam przede wszystkim udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku (co już niedługo!). Oby wszystkie Wasze marzenia (nawet te najskrytsze) albo chociażby większa część z nich się spełniła. Niech każdy z Was wychodzi z twarzą z każdej opresji, niech odnajdzie wiarę w swoje możliwości i robi to, na czym mu najbardziej zależy. Pamiętajcie, że najważniejsze to bycie sobą, pomimo tego, iż niektórzy ludzie nas nie akceptują.

I nasza Załogo... Każda z Was jest inna, więc każdej mogłabym życzyć z osobna czegoś innego... A jednak wystarczy jedno życzenie, aby zamieścić w nim wszystek, co tylko się da: wszystkiego najlepszego. Bez wątpienia na to zasługujecie, bez wyjątku. Te zaledwie kilka miesięcy z Wami wiele mnie nauczyło, i za to Wam dziękuję. Mam nadzieję, że Ocenialnia KDO będzie funkcjonować jeszcze długo i wciąż będzie się rozwijała.

MariXa M. oraz Załoga KDO


10 komentarzy:

 1. Na blogu e-wydanie.blogspot.com pojawił się artykuł o Waszym konkursie

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem odważny i brawurowy. Czy mogę krytykować?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy tu mieszka dziabaducha?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy Pan się dobrze czuje?

   Usuń
  2. lubię placki z bakłażanem

   Usuń
 4. ODDAJCIE NAM ELFABE11!!!!11

  OdpowiedzUsuń
 5. kiełbasa nietłusta i czysta wódka

  OdpowiedzUsuń
 6. Wejdźcie mój blog taki piękny nikt nie czyta chodzę po nocach wciskam ulotki nawet zajęłam się produkcją miodu, niestety takie mamy teraz czasy, że wybitnym artystom się nie daje pieniędzy a takie OSTRZE KRYTYKI zarabia na menelach www.bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.