Podsumowanie stażu Nikumu

Choć może się to wydać dziwne - tak, jeszcze żyję :)
Dziś mija miesiąc, od kiedy do załogi KDO dołączyła Nikumu, należy się więc jej podsumowanie i stwierdzenie czy zostaje z nami czy też nie.
Nikumu pozwól, że będę pisać do Ciebie bezpośrednio. W ciągu stażu napisałaś cztery oceny, co mnie bardzo cieszy, bo im więcej ocen, tym więcej ja mogę napisać o Twoich dokonaniach.
Porównując Twoją pierwszą i ostatnią ocenę, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to długość tej ostatniej - 10 stron. Czyli piszesz coraz więcej. Wgłębiając się w treść Twoich postów mogę też bez obaw stwierdzić, że piszesz coraz lepiej. Twoje oceny są dość ostre, surowe, ale też nikogo nie obrażają. Za każdym razem dajesz oceniającemu rady, co może zrobić by ulepszyć swój blog. Jesteś też popularną oceniającą. W ciągu miesiąca zgłosiło się do Ciebie 5 osób. Podoba mi się to, że rozmawiasz z ocenianymi, odpowiadasz na ich komentarze.
Nie przedłużając - niniejszym zostajesz pełnoprawnym członkiem załogi KDO.
Gratuluję :)

Teraz krótkie info od administratorki, która dała ciała. Bardzo Was proszę, byście kontaktowały się ze mną głownie droga mailową. W ostatnim czasie praktycznie nie ma mnie na gg (o ile w ogóle jestem przy komputerze) i tylko pocztę sprawdzam regularnie. Wszelkie pytania i prośby kierujcie na tatis.julia@gmail.com . Szczerze mówiąc, mam straaasznie mało czasu i straaasznie dużo na głowie, zastanawiam się więc (o czym ostatnio wspominałam N.) nad odejściem. Jeśli któraś z Was (N., Nikumu) chciałaby wziąć na siebie ten słodki ciężar prowadzenia ocenialni, to możecie się zgłaszać ;D 

Do ocenianych: Ocena bloga Eleny jest napisana do połowy. Nie wiem kiedy ją skończę, ale może to potrwać, proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Pozdrawiam, Tatis.

6 komentarzy:

 1. Tatis, wysłałam do Ciebie maila z małą prośbą. ^^
  Allen

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za pozytywne rozpatrzenie stażu. Na pewno postaram się zostać tu jak najdłużej i wciąż poprawiać jakość ocen.
  Tatis, ta ocenialnia nie będzie tym samym bez Ciebie. Może warto zamiast całkiem ją porzucać, zająć się tylko administracją lub coś w ten deseń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Nikumu i witam w załodze. ;)

  Tatis, nie zgadzam się na twoje odejście. Rozumiem twoją sytuację, bo też teraz mam strasznie mało czasu, ale nie rezygnuj. Przystopuj przez parę miesięcy i wrócisz pełna nowych sił. ;)

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.