Podsumowanie stażu N.

Mija dziś miesiąc, od kiedy tajemnicza N. została przyjęta na staż. Czas więc na podsumowanie Twojej pracy, koleżanko. W ciągu miesiąca opublikowałaś cztery oceny, z których każda była co najmniej przyzwoita. Krytykujesz na zasadzie „nie ma zmiłuj” to co skrytykować trzeba, jednocześnie wskazując co i jak należy poprawić. Jesteś pracowita i chętnie angażujesz się w sprawy ocenialni (przykład – natychmiastowy odzew na moją notkę organizacyjną). Nie boisz się wytknąć błędu innej oceniającej, poprawiając tym samym jakość nie tylko swoich, ale i czyichś ocen (za co Ci bardzo dziękuję J W końcu jest tu specjalista od przecinków :D). Co ja bym tu mogła jeszcze powiedzieć… No dobra, streszczam się z dniem 25 listopada 2012 N. staje się pełnoprawną oceniającą krytyki dla odważnych ( oklaski, owacje, okrzyki radości).
Gratuluję i życzę Ci zapału i radości z oceniania!

8 komentarzy:

 1. Bardzo fajny szablon, naprawdę :)
  Jedynie ten cytat: "Szczerość to jasność..." zupełnie tam nie pasuje oraz button też nie jest cudowny.
  Życzę powodzenia i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, dziękuję... I widzę, że szablon został zmieniony, chociaż teraz nie za bardzo ogarniam... ^^"
  (tak nawiasem, ta druga literka "k" na nagłówku tak trochę spikselowana jest...)
  No nic, dziękuję :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Jezusie, jaki piękny szablon *.* Kto go zrobił? I DLACZEGO PO MOIM ODEJŚCIU?! Q_____Q

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny szablon :) A N. na prawdę umie krytykować. Doceniam to, co widnieje u mnie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tatis, słuchaj! Mam problem. White Robe powiedziała że nie zrobi mi szablonu, bo odesłałaś mnie z KDO! A ja już się wcześniej zgłosiłam normalnie więc ona usunęła moje zgłoszenie i nic nie powiedziała i teraz mówi, że usunęła dlatego, że ty mnie odesłałaś. A chciała zrobić mi szablon, to teraz już nie chce i usuwa moje zgłoszenia, czemu? Jak się z nią mam pogodzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie napisałam, że nie zrobię. Napisałam, że do dopóki nie ukaże się Twoje zamówienie, na które czekam i specjalnie daje limit dla osób z KDO. Usunęłam, bo dogadałam się z Tatis żeby napisała w ocenie, że odsyła cię do mnie.
   Nadal chcę zrobić szablon, ale bez zamówienia nie dy rydy.

   Usuń
  2. To czemu mi nie powiedziałaś, że mam się zgłosić jeszcze raz? Przez ten cały czas czekałam na szablon, byłam pewna że go robisz, pisałam ci nawet komentarze jak mi coś wpadło do głowy co by mogło jeszcze być to na nie nie odpisałaś. Czyli jak dowiedziałaś się, że ktoś chce mnie do ciebie odesłać żebym miała szybciej szablon, to skasowałaś zamówienie i nic nie napisałaś. A ja czekam na kilka ocen i mi zależało na tym żeby mieć ładny szablon przed nimi, pisałam do oceniających że zraz będzie bo skąd miałam wiedzieć że skasowałaś moje zgłoszenie? Teraz nie ma mojego komentarza, a tam były ważne rzeczy wypisane, po kolei pisałam na czym mi zależy teraz będę musiała to wszystko jeszcze raz pisać. Nie wiem za bardzo co teraz zrobić!

   Usuń
  3. Ty naprawdę jesteś taka głupia czy tylko udajesz?

   Usuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.