No to hop.

Jak ja nie cierpię pisać "teraz ja tu jestem szefową bla bla bla". Nie jestem szefową. Zostałyśmy we trzy na placu boju i musimy jakoś ogarnąć tę wolną kolejkę i (przede wszystkim) nasze własne kolejki (to tak bardziej do mnie, bo N. daje czadu z ocenami ;) ). Dziewczyny, mam do Was wielką prośbę, żebyście mi się tutaj pod tym wpisem ustosunkowały co do kilku pytań:
1. Co myślicie o tym, by blogi oceniać wg kolejności zgłoszeń? Chodzi mi o to, żeby przy przygarnianiu bloga z wolnej kolejki nie zostawiać go na szarym końcu, jeśli był zgłoszony wcześniej niż blogi w naszej kolejce. Te osoby i tak się naczekały. Oczywiście co innego, kiedy mamy już zaczętą ocenę i przygarniamy bloga z wolnej - wtedy tego przygarniętego oceniamy, gdy skończymy pisać swoją ocenę.
2. Jeżeli macie jakieś propozycje co do funkcjonowania ocenialni, to ja chętnie tych propozycji wysłucham i obiecuję, że każdą wspólnie rozważymy ;)
3. Co myślicie o przedłużeniu czasu na napisanie oceny? U nas jest to miesiąc, w niektórych ocenialniach - czas nieokreślony. Czy ten miesiąc nam wystarcza, czy któraś z Was potrzebuje więcej czasu, by napisać ocenę?
No i to tak właściwie wszystko. Tak jak pisałam - wszystkie propozycje, sugestie itd. piszcie w komentarzach.
 P.S. Myślę też o zamknięciu forum ocenialni, z którego właściwie nikt nie korzysta, co wy na to?

1 komentarz:

 1. 1. Tak też myślałam, że rzeczywiście tak byłoby lepiej.
  2. Jeśli o mnie chodzi, to zmieniłabym szatę graficzną na bardziej... Przystępną. Jakoś ten nagłówek i kolory do mnie nie przemawiają, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to ocenialnia. Ale to tam tylko moje zdanie...
  3. Hm... Mi tam wystarcza... Zwłaszcza, że w ciągu miesięcznego stażu napisałam trzy oceny... ^^"

  A co do forum, to się zgadzam. Trochę bezużyteczne.

  I popraw błędy, bo to tak nieestetycznie wygląda i jeszcze doczekamy się spamu anonimów...

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.