Podsumowanie stażu Tatis


   Nadszedł czas na podsumowanie stażu Tatis. Nie będę dużo pisać, bo po prostu nie mam o czym. Mia i Leiko są na urlopie, więc ciężko było mi zdobyć ich zdanie o stażu, ale od Mii się cudem udało, Black Rose też się wypowiedziała.


   Tatis jest pracowita, sumienna, pisze przystępnym sposobem. Wytyka skutecznie błędy, jednocześnie nie urażając Ocenianego. Konstruktywną krytykę przyjmuje z godnością, obiecując poprawę, co widać w kolejnych jej ocenach. Potrafi bronić nie tylko swojej racji, ale także całej Ocenialni. Angażuje się w wewnętrzne sprawy Krytyki Dla Odważnych, pomaga się jej rozwijać. Pomysł z listą ocen, zamiast archiwum był jej autorstwa :) Sądzę, że werdykt jest oczywisty, będzie powszechnie uznany jako prawidłowy i nikt nie odważy się go negować. Tak więc, Tatis, witam w zespole jako pełnoprawną Oceniającą! Liczę, że nie spoczniesz na laurach i nadal nasza współpraca będzie owocna.  Gratulacje!
   A tak przy okazji, małe słówko do Oceniających. Nasza współpraca mnie zadowala i to nawet bardzo.  Wymagam od Was jak największego angażowania się w sprawy Ocenialni, zainteresowania i sumienności. Wszystkie te kryteria spełniacie, piszę to, tak dla przypomnienia XD
   A więc, do następnej oceny!
Pozdrawiam, Midori.

5 komentarzy:

 1. Wchodzę na blog a tu takie zmiany:D Po pierwsze zaskoczył mnie szablon:D Teraz jesteśmy barbarzyńskimi wojowniczkami ;D
  Cieszę się, że zostałam przyjęta na stałe, ocenianie sprawia mi wielką frajdę. Współpraca z Wami jest przyjemna. Dziękuję Wam, że mnie tak serdecznie przyjęłyście jako stażystkę i dziękuję za "awansowanie" mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nagłówek na zasadzie "Zgłoś się, albo pożałujesz" XD A tak na serio, to pomysł Black Rose. Wcześniej było na granatowo, teraz na zielono.
  Cóż, cieszę się razem z Tobą :D Potrzebujemy osób, dla których ocenianie jest nie tylko obowiązkiem, ale także zabawą. W końcu, to nie praca, z której się utrzymujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteśmy chętni do podjęcia współpracy (Raj Ocen). Link do Waszej ocenialni został już wstawiony, liczymy na to samo. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Udało mi się wejść na laptopa z polską klawiaturą! Epic win normalnie! XD Ale nie wiem jak długo to potrwa, bo wirusy tak łatwo nie dają za wygraną. Na urlopie nadal jestem, bo nie mam na razie wiele czasu. Wiecie wakacje i te sprawy, a co do laptopa to nigdy nie wiadomo.
  Super, że Tatis przeszła, sama wygłosiłam pozytywną opinię. Witamy w zespole :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję Tatis, Ty wiesz że trzymam za Ciebie kciuki i z zainteresowaniem czytam Twoje oceny. Może kiedyś, w przyszłości, gdy wrócę do tego co zaczęłam, to się do Ciebie zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.