Podsumowanie roku 2016

Witajcie, kochani!
Dziś mam do przekazania wiele spraw, ale najpierw chciałabym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, mnóstwo weny do pisania i spełnienia marzeń. Niech rok 2017 będzie jeszcze lepszy niż 2016!

Nie ma co ukrywać, rok 2016 nie był zbyt obfity na KDO. Pojawiło się zaledwie pięć ocen. Kolejki długi czas były zamknięte, pod koniec roku je otworzyłyśmy, robiąc mnóstwo porządków. 

Prawdopodobnie powinnam teraz wspomnieć o wszystkich świetnych osóbkach, jakie w zeszłym roku się tu pojawiły i były częścią załogi, ale przyznam szczerze, że nie potrafię ich wymienić. Czuję się jednak w obowiązku poinformować Was, że Lita odeszła z naszego gangu naszej załogi. Podobnie stażystka Artia Adara. Co do reszty załogi — chyba ukrywają się gdzieś, gdzie nie ma zasięgu, bo nie dają znaku życia. 

Właściwie zostałam tu sama — dlatego zachęcam do zgłaszania się do naboru! Nie pozwólmy, aby to miejsce upadło. 

Trzymajcie kciuki!

4 komentarze:

 1. Kakaem, sprawdź proszę e-maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże, jak mnie wkurza takie odchodzenie bez słowa... Przykro mi, że spotkało cię takie nagłe odosobnienie, zostanie samej. Ja bym chętnie się zgłosiła, ale nie jestem dobrym materiałem na recenzentkę, bo nie jestem w stanie przeczytać czegoś co mi się nie podoba, poza tym skupiam się bardziej na fabule niż ewentualnych błędach. Mimo wszystko jednak życzę ci powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć!
  Piszę ten komentarz, aby poinformować Cię, że wysłałam maila na adres KDO.

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.