Podsumowanie stażu Thoughtless

Thoughtless potrafi zawrzeć w swoich wpisach wszystko to, co cechuje dobrą ocenę. Daje przydatne rady, nie leje wody, żeby tylko przedłużyć tekst i prawidłowo poprawia błędy. Z kolei gdy sama jakiś popełni i ktoś jej o tym powie, to poprawia ten błąd i więcej już go nie powtarza. Aktywnie udziela się na forum ocenialni, można z nią też bardzo miło pogadać na jakikolwiek temat. Jestem pewna, że nie pożałujemy, jeśli przyjmiemy ją do załogi na stałe. Pollala
Piszesz całkiem dobre oceny, przykładasz się do swojej pracy i, co jest najbardziej widoczne, jesteś niezwykle aktywna i wychodzisz z inicjatywą co do funkcjonowania KDO - zaproponowałaś i stworzyłaś nowy szablon na stronę, za co wszystkie jesteśmy Ci bardzo wdzięczne. Masz pewien problem z błędami, jednak sądzę, że jest to rzecz, którą można wyeliminować - nikt nie jest doskonały, a forum zawsze chętne wyciągnie pomocną dłoń.
Nie przedłużając: Thoughtless, witam Cię w załodze!

3 komentarze:

 1. Ojoj, dziękuję bardzo za przyjęcie mnie na stałe. Jeśli już mowa o błędach - wiem, że muszę przyswoić sobie wszystkie zasady interpunkcji i już teraz mam zamiar usiąść ze słownikiem ortograficznym i zagłębić się w temat.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję c:

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, jesteście oceniającymi, więc może przypadkiem wiecie, szukam oceniającego o nicku Gnome, poznaliśmy się na "bravo", teraz ocenia na Shiibuyi i nie odbiera telefonów. Macie do niego jakiś kontakt? Próbowałam napisać na Shiibuyi ale tam się nie da.

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki, Pollala, za info o wolnej kolejce, wielka szkoda, że Cytryna odeszła, bo liczyłam, że oceni mój blog (tak jak pisała) do połowy grudnia :(. mam nadzieję, że ktoś mnie przygarnie :).


  --
  http://storyoframona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.