Podsumowanie stażu Knigi.

Pisanie tego posta to czysta formalność i mam nadzieję, że wszyscy o tym wiedzą. Miesiąc (i jeden dzień) temu dołączyła do nas Kniga. Już czytając jej zgłoszenie nie miałam wątpliwości, że jest to osoba kompetentna i znająca się na swojej "robocie". Każda z czterech opublikowanych przez Knigę ocen jest wyczerpująca i pełna rad dla autora. Nasza stażystka pisze oceny lekkim piórem, w sposób serdeczny zwracając się do oceniającego. Poza tym, jest osoba miłą, sympatyczną i ogólnie bardzo fajnie mi się z nią rozmawia. Wykazała się zaangażowaniem w sprawy ocenialni, chociażby poprawiając moje błędy :).
Nie będę już dłużej się zachwycać. Kniga z dniem dzisiejszym staje się pełnoprawnym członkiem KDO.
Gratuluję i witam na pokładzie :)

P.S. Przypominam, że współpracujemy z szabloniarnią Halofy więc możecie kierować ocenianych na tę stronę, jeśli proponujecie zmianę szaty graficznej. Limit zamówień dla naszej ocenialni wynosi 4, więc myślę, że damy radę go zapełnić.
P.P.S. Staż Alen zostaje przedłużony do 15 lutego.

P.P.P.S. Haha co ja wyprawiam ;D Chciałam jeszcze podziękować N. za aktualizowanie kolejki - jesteś wielka!

6 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę ;). Mam nadzieję, że uda mi się pomóc jeszcze parę razy :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry,
  Chciałam poinformować, że na Katalogu Ocenialni zaszły drobne zmiany dotyczące ocenialni umieszczonych w spisie. Od tego miesiąca wszystkie działające ocenialnie proszone są o potwierdzenie swojej działalności pod podsumowaniem każdego kolejnego miesiąca. Informacja taka powinna zawierać adres ocenialni a także nick oceniającego, który potwierdza dalszą działalność ocenialni oraz informacja ta musi być umieszczana pod każdym kolejnym podsumowaniem miesiąca począwszy od podsumowania lutego 2013 roku.
  Ważne: O dalszej działalności ocenialni nie musi informować właściciel. Może to zrobić jego zastępca lub dowolny oceniający danej ocenialni. Prosimy aby dokonywały tego osoby zalogowane. Ważne jest to, żeby taka informacja pojawiła się pod podsumowaniem miesiąca w ciągu PIERWSZEGO TYGODNIA DANEGO MIESIĄCA.
  Przykład: Informuję, że ocenialnia Krytyczne-Oceniające istnieje i działa. Plotkara – właścicielka.
  Ta zmiana wynika głównie z tego, że w ostatnim czasie na wielu ocenialniach panuje tzw. zastój, oceny pojawiają się rzadziej lub przez miesiąc nie pojawia się zupełnie nic, nawet odmowa. Chcemy wiedzieć, że współpracujemy z działającymi ocenialniami, których oceniający zaglądają na Katalog i w jakimś stopniu dbają o współpracę. Załoga Katalogu zajmuje się różnego rodzaju ogłoszeniami, artykułami, preferencjami ocenialni i innymi rzeczami, dlatego uprzejmie prosimy oceniających i właścicieli ocenialni o tą drobną pomoc z Waszej strony. Informujcie nas, czy nadal działacie, jak wygląda sytuacja u Was, itp. To krótka informacja, którą może zamieścić dosłownie w ciągu kilku sekund bardzo ułatwi nam współpracę i wykluczy ewentualne wyrzuceniem ze spisu lub dociekanie, czy ocenialnia działa, czy może to chwilowy zastój który zostanie wkrótce zażegnany.

  Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę. Zachęcamy do zaglądania na Katalog Ocenialni w celu komentowania artykułów, sugerowania zmian, podsuwania pomysłów na artykuł oraz bliższego poznania ocenosfery.
  Życzę miłego weekendu i bardzo proszę, żeby właściciel ocenialni lub jego zastępca dał nam znać na Katalogu Ocenialni, że przyjął do wiadomości powyższy komentarz i że będzie stosował się do naszej malutkiej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kniga, gratuluję! :-) Dziękuję jeszcze raz za przedłużenie stażu. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, choć zaskoczeniem to nie jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i witam w załodze. ;)

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.