Podsumowanie stycznia 2013


Oceny KDO w styczniu:

Tatis: 
Ocen: 0
Odmów: 0

N. 
Ocen: 1
Odmów: 0

Nikumu: 
Ocen: 3
Odmów: 1

Kniga:
Ocen: 3
Odmów: 0

Allen:
Ocen: 0
Odmów: 0

Łącznie:
Ocen: 7
Odmów: 1
Posty informacyjne: 2

Huhu... Ogółem 10 postów. Nie będę tu nikomu mówić, że mało, że się nie staracie i tak dalej. W końcu to ja dałam największą plamę. N. ma usprawiedliwienie - w końcu jest na urlopie do 1 lutego, a Nikumu i Kniga napisały po 3 oceny. Czyli tak naprawdę nie mam co narzekać. Allen poprosiła mnie o przedłużenie stażu o tydzień i jeżeli nie wyrobi się z oceną do 7 lutego to staż zostanie przedłużony do 14.02. 

Blogiem miesiąca został blog venatus-consilium, którego autorem jest Twórczy Mason.
W tym miesiącu nie było sondy na oceniającą miesiąca, jeżeli chciałybyście aby ta sonda powróciła - napiszcie w komentarzach.

W styczniu na staż zostały przyjęte Kniga i Allen. 

Teraz oficjalna informacja ode mnie. Na czas nieokreślony rezygnuje z pisania ocen. Póki co zajmę się administracją bloga. Znaczy to, że nie będziecie musiały dodawać postów do szerokiej listy (ja się tym zajmę) i aktualizować kolejki (będę co dzień sprawdzać zgłoszenia). Autorki blogów znajdujących się w mojej kolejce mają wybór - mogą czekać na ocenę (nie, nie wiem jak długo) albo przenieść się do kolejki innej oceniającej. Moja kolejka zostaje zablokowana.

Wszelkie sugestie i prośby możecie zostawiać w komentarzach pod tym postem lub na mojego maila (tatis.julia@gmail.com).

To wszystko, pozdrawiam :)8 komentarzy:

 1. Nie powiedziałabym, że 10 postów na miesiąc to tak strasznie mało. Niektóre ocenialnie mają więcej oceniających i jeszcze mniej ocen. Mam nadzieję, że przejdę pomyślnie staż, a z ilością ocen będzie coraz lepiej ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi głównie o ilość moich ocen ;)
   Ty akurat dajesz radę, więc nie martwiłabym się o wynik stażu ;)

   Usuń
 2. Na razie zostanę w Twojej kolejce. Pisałaś, że masz już połowę mojej oceny więc byłoby bezsensu zmieniać oceniającą. Cierpliwie poczekam.
  Serdecznie Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z Knigą. Poza tym mała ilość ocen jest związana również z ilością zgłoszeń. Wiadomo, że dłuższa kolejka zmusza do wzięcia się do pracy. Tak mamy złudne wrażenie, że mamy czas. Cieszę się, że zostajesz.
  Jeśli o mnie chodzi, jestem przeciwna sondzie. To trochę udziwnianie. W każdym momencie czytelnicy mogą wypowiedzieć się na temat oceniającej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak jak mówisz, te zgłoszenia (i długość kolejki) działają motywująco - jeśli są ;).
   Zostaję, za bardzo zżyłam się z ocenialnią, żeby zupełnie ją opuścić :))

   Usuń
 4. Dobrze, że zostajesz, Tatis. A co do ilości ocen... Powiem, że nie jest źle, choć bywało lepiej. ;) Mam nadzieję, że pozostałym stażystkom również uda się dojść do załogi.

  Mając okazję, chcę powiedzieć, że przynajmniej do marca nie będę w stanie polepszyć statystyk o więcej niż jedną ocenę. Nie mam ochoty znów brać urlopu, a nie mam też na tyle czasu, by cokolwiek więcej wnieść. Udało mi się przejść do finału w olimpiadzie biologicznej i byłoby trochę niefajnie, gdybym zamiast uczyć, pisała oceny. ^^" Ale, przepisowo, jedną ocenę w lutym dodam na pewno.
  To tak w ramach usprawiedliwienia. ;)

  N.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czy tam zaglądacie, a napisałam coś w Sprawach Organizacyjnych. ^^

  OdpowiedzUsuń

Przeglądaj notki

Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.